1 minute reading time (121 words)

Webinarium: Nie trać czasu na ręczne tworzenie zestawień technologii i elementów - wygeneruj je automatycznie z Cadkon+ Architecture

Webinarium Graitec - Nie trać czasu na ręczne tworzenie zestawień technologii i elementów - wygeneruj je automatycznie z Cadkon+ Architecture

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Patryk Skulski, Technical Support Engineer CADKON+ w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Patryk Skulski, Technical Support Engineer CADKON+ w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl:

- W jakich obszarach Cadkon+ Architecture najbardziej przyspieszy Twoją pracę?
- W jaki sposób nadawać etykiety obiektom/technologiom, które chcesz zestawić?
- Dodatkowe zalety etykiet przy tworzeniu zestawień powierzchni i pomieszczeń.
- Dodatkowe narzędzia do szybkiego rysowania struktur budowlanych.

Data: 27 sierpnia 2019
Czas: 14:00
Prowadzący: Patryk Skulski

Kliknij w nasz tag #SummerAcademy, aby wyświetlić listę wszystkich postów i wydarzeń z tego cyklu.

Zarejestruj się na webinarium

Wstawianie zbrojenia za pomocą makr BIM Designers
Ruszył cykl GRAITEC Summer Academy - zmieniamy teo...

Podobne wpisy

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.