1 minute reading time (140 words)

Łatwe sprawdzanie zakresu wykonanej dokumentacji rysunkowej

Łatwe sprawdzanie zakresu wykonanej dokumantacji rysunkowej

Po co tracić czas na sprawdzanie, czy wszystkie elementy w modelu są narysowane, skoro można to zrobić jednym kliknięciem?

Funkcję graficznej weryfikacji narysowanych elementów można uruchomić poprzez ikonę dostępną we wstążkach Graitec PowerPack for Advance Steel:

Graficzna weryfikacja narysowanych elementów[Kliknij, aby powiększyć]

Od wersji Graitec PowerPack for Advance Steel 2020 w kategorii „Narzędzia” dostępne są dwie nowe opcje: Sprawdź rysunki EP i Sprawdź rysunki EW. Tą metodą szybko zidentyfikujesz, które elementy nie są zdetalowane. Polecenia te sprawdzają, czy wszystkie pojedyncze części i główne części modelu mają odpowiadający im rysunek szczegółowy w Menadżerze dokumentów.

Menadzer dokumentow

Po zakończeniu wyszukiwania, jeśli są jakieś EP lub EW, które nie są połączone z rysunkiem szczegółowym, elementy zostaną zaznaczone w modelu 3D, a następnie mogą być wybrane i rozrysowane.

Skontaktuj się z nami, aby zadać pytanie lub poprosić o wycenę, klikając na poniższy przycisk: 

Wyślij zapytanie lub poproś o wycenę

2
Zwiększone możliwości edycji danych w modelu BIM, ...
Automatyczny eksport plików dokumentacji do Google...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.pl/

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.