1 minute reading time (210 words)

Ruszył cykl GRAITEC Summer Academy - zmieniamy teorię w praktykę

Graitec Summer Academy zmieniamy teorię w praktykę

Mimo okresu wakacyjnego nie próżnujemy, najbliższy miesiąc wykorzystując na przekazanie Wam ogromnej dawki wiedzy praktycznej z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa. Przekuj swoją wiedzę z zakresu projektowania na praktyczne wykorzystanie oprogramowania Autodesk i GRAITEC.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni eksperci - praktycy przygotowali 7 głównych tematów, na których skupimy się w najbliższym czasie na naszym blogu:

  1. Od teorii do praktyki - Projektowanie konstrukcji budowlanych wspomagane komputerowo (Kamil Dziedzic, Structural Analysis and Design Expert)
  2. Zbrojenie w programie Revit z użyciem BIM Designers - od modelu do rysunków (Piotr Jakubaszek, BIM Modeler/BIM Coordinator)
  3. Wsparcie procesu projektowania architektonicznego w środowisku Autodesk Revit (Krzysztof Spelina, Architectural Design Expert)
  4. Automatyzacja projektowania hal stalowych w środowisku BIM Connect (Konrad Ociepka, BIM Coordinator, Structural Analysis Engineer)
  5. Zarządzanie dokumentacją podczas procesu BIM z zastosowaniem Graitec Cabinet oraz BIM360 (Michał Zając, BIM Implementation Manager/MEP Specialist)
  6. Modelowanie konstrukcji obudowy hal  z profili zimnogiętych (Michał Nowicki, Structural Analysis and Design Expert, Local Product Manager)
  7. Nie trać czasu na ręczne tworzenie zestawień technologii i elementów (Patryk Skulski, Technical Support Engineer CADKON+).

GRAITEC Summer Academy to 7 głównych tematów, 26 powiązanych artykułów, 4 tygodnie unikalnej, praktycznej wiedzy.

Kliknij w nasz tag #SummerAcademy, aby wyświetlić listę wszystkich postów z tego cyklu.

Śledź także nasze profile na Facebooku i LinkedInie dla codziennej dawki wiedzy od Graitec! 

Wyślij zapytanie

1
Wstawianie zbrojenia za pomocą makr BIM Designers
Sztywność podpór i wygładzanie wyników w programie...

Podobne wpisy

Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.pl/

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.