1 minute reading time (122 words)

Autodesk Robot Structural Analysis - Wybór prętów przenoszących obciążenia z okładziny

W programie Autodesk Robot Structural Analysis od wersji 2010 wprowadzona została nowa procedura pozwalająca na wybór prętów przenoszących obciążenia z okładziny. Użytkownik ma możliwość wskazania, które z prętów znajdujących się w płaszczyźnie okładziny będą przenosić obciążenia.

Nie ma już znaczenia rodzaj pręta (w poprzedniej wersji programu istniała możliwość automatycznego wykluczenia Preto kratowych) ani orientacja osi pręta w stosunku do orientacji osi układu lokalnego okładziny. Załóżmy, że konstrukcja podlega obciążeniu wiatrem przyłożonym jako obciążenie powierzchniowe na okładzinę i że do definicji obciążenia wykorzystana została okładzina „Dwukierunkowy”.

Jeśli chcesz przeczytać pełną wersję tego artykułu, kliknij tutaj.

Autodesk Robot Structural Analysis

Jeśli chcesz rozszerzyć swoje umiejętności projektowania w programie Robot, sprawdź terminy naszych szkoleń, klikając tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, klikając przycisk poniżej.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

1
Autodesk Robot Structural Analysis - Wykorzystanie...
Więzy kinematyczne w Autodesk Robot Structural Ana...

Podobne wpisy

Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.pl/

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.