1 minute reading time (111 words)

ADVANCE Design – szablony projektowe

W trakcie konfiguracji modelu geometrycznego przed przystąpieniem do wymiarowania w Advance Design należy przypisać elementom szereg parametrów związanych z planowanymi obliczeniami zgodnie z wybraną normą. Mają one wpływ jedynie na wymiarowanie elementów i nie są istotne z punktu widzenia samej statyki. Parametry mogą być przypisane poszczególnym elementom lub ich grupie poprzez:

  • Wprowadzenie parametrów indywidualnie dla dowolnego elementu bezpośrednio w oknie „Właściwości” w zakładce „Design Expert”
  • Przypisanie wspólnego „Szablonu projektowego”, zawierającego wcześniej zdefiniowane parametry

Advance Design - Szablon projektowy

W niniejszym artykule opisane będzie drugie z wymienionych rozwiązań z uwagi na jego szerokie możliwości, wpływające przede wszystkim na efektywność pracy w programie Advance Design. Jeśli chcesz zobaczyć pełną wersję artykułu, pobierz nasz pdf, klikając tutaj.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

7
Autodesk Robot Structural Analysis - Redukcja sił ...
ADVANCE Design - wstępna konfiguracja zadania proj...

Podobne wpisy

Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.pl/

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.