Autodesk BIM 360

autodesk bim 360 badge 256Autodesk BIM 360 jest kompletnym rozwiązaniem dla projektu budowlanego przeznaczonym dla wszystkich interesariuszy projektu i wykonawców, którzy chcą efektywnie zarządzać szerokim spektrum danych konstrukcyjnych w nowoczesnym środowisku BIM. Może to być związane z dokumentacją budowlaną i działaniami na placu budowy, poczynając od projektu przed rozpoczęciem budowy, przez kolejne etapy budowy, aż po zarządzanie obiektem.

Czym jest BIM 360?

Autodesk BIM 360 nie jest aplikacją, ale platformą chmurową dla sektora AEC zaprojektowaną w celu dostarczenia wydajnych narzędzi do zarządzania projektami budowlanymi, zarządzania placem budowy i zarządzania obiektami. Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem projektu, kierownikiem budowy, zarządcą budynku, kierownikiem operacyjnym lub pełnisz inną funkcję związaną z budową, oprogramowanie to dostarczy Ci odpowiednich narzędzi do efektywnego planowania i realizacji projektu.

Jako jedna platforma, która łączy dane w jednym wspólnym środowisku danych, BIM 360 minimalizuje ograniczenia związane z integracją oprogramowania, w przeciwieństwie do oprogramowania starszej generacji, które często działało na odmiennych platformach, co umożliwia sprawne dostarczanie projektów i zarządzanie nimi podczas całego cyklu rozwojowego budynku.

BIM 360 - cykl rozwojowy budynku

Poprawa współpracy

Jako że główni wykonawcy i właściciele projektów starają się zapewnić lepszą współpracę w zakresie realizacji projektów, platforma BIM 360 jest coraz częściej wdrażana jako niezbędne narzędzie, które staje się wstępnym warunkiem dla wielu firm zaangażowanych w etap projektowania i budowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o technologii BIM lub planujesz wdrożenie BIM 360, kliknij przycisk na dole strony, a my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz również dowiedzieć się więcej, czytając poniżej.

BIM 360 Docs

Autodesk BIM 360 to zaawansowane rozwiązanie, które przyspiesza realizację projektu, umożliwiając zespołom budowlanym i projektowym dostęp do danych projektu z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie. Współdziałanie tego oprogramowania z innymi produktami Autodesk umożliwia zespołowi udostępnianie informacji o projekcie w łatwym w użyciu interfejsie, dzięki czemu wszystkie strony zaangażowane, w tym architekci, inżynierowie i konstruktorzy mogą wziąć udział w planowaniu i realizacji projektu. Dodatkowo, BIM 360 umożliwia analizę danych w celu ułatwienia przyszłego planowania projektu.

BIM 360 Stages - etapy procesu projektowego

W jaki sposób BIM 360 może pomóc Twojej firmie?

  • Dostarczaj projekty na czas i w ramach budżetu – narzędzia programowe do współpracy umożliwiają komunikację w czasie rzeczywistym z wszystkimi członkami zespołu, pomagając Ci wprowadzać korekty wystarczająco wcześnie.
  • Zwiększ swoją rentowność - zminimalizuj kosztowne błędy i zapewnij, że wszyscy interesariusze projektu mają wspólną wizję, ułatwiając tym samym współpracę między różnymi dyscyplinami.
  • Popraw jakość budowli - planuj i zarządzaj swoim projektem budowlanym z dużą dokładnością poprzez poprawę współpracy i zarządzania projektem.
  • Zminimalizuj ryzyko niezadowolenia klienta - dokładnie wiedz, na jakim etapie jest Twój projekt i rozwiąż potencjalne konflikty zanim się pojawią.
  • Zminimalizuj rozbieżności między planem a wykonaniem – zaprogramuj dostawy, śledź postępy i miej wgląd do planu, gdziekolwiek jesteś, w dowolnym momencie.
  • Zabezpiecz dane swojego projektu - dane są bezpiecznie przechowywane w centralnej lokalizacji i są zaszyfrowane, aby chronić spójność projektu.

Jakie produkty są częścią BIM 360?

Produkty BIM 360 są podzielone na platformy zintegrowane i produkty nieplatformowe (indywidualne produkty).

Autodesk BIM 360 Design

BIM 360 Design

Wspólne środowisko danych do projektowania budynków. Współpraca nad modelem w czasie rzeczywistym w chmurze z dokumentami udostępniania, przeglądania i oznaczania „Collaboration for Revit”.

Produkt platformowy.

Autodesk BIM 360 Docs BIM 360 Docs

Wspólne środowisko danych dla budownictwa obejmujące cały cykl życia projektu budowlanego. Jedno źródło danych i dokumentacji. Zagadnienia, znaczniki i RFIs.

Produkt platformowy.

Autodesk BIM 360 Build

BIM 360 Build

Zarządzanie konstrukcją na placu budowy. Zarządzaj jakością, bezpieczeństwem, problemami i podwykonawcami. Kontrola stanu dla zarządzania aktywami.

Produkt platformowy.

Autodesk BIM 360 Glue

BIM 360 Glue

Rozwiązanie służące do zarządzania danymi projektowymi, oparte o pracę w chmurze. Zapewnia łatwiejszy dostęp modeli i danych, co usprawnia współpracę i wielobranżowy przepływ informacji.

Produkt platformowy.

Autodesk BIM 360 Plan

BIM 360 Plan

Krótkoterminowe planowanie projektu z wykorzystaniem metodologii LEAN Construction i systemu „Last Planner”.*

*Indywidualny produkt - nie jest częścią platformy BIM 360

Autodesk BIM 360 Layout

BIM 360 Layout

Zbiory punktów z modelu budynku do określania i analizy odchyleń przez inspektorów. Interfejsy z „Total Station” dla większej dokładności.

Autodesk BIM 360 Ops

BIM 360 Ops

Zarządzanie obiektami z wykorzystaniem tych samych danych, które zostały użyte w fazie projektowania i budowy. Interfejsy z BIM 360 Field do dokładnego zarządzania zasobami.*

*Indywidualny produkt - nie jest częścią platformy BIM 360

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu BIM, zachęcamy do udziału w naszych darmowych webinarach.

Cena oprogramowania Autodesk BIM 360 różni się w zależności od zakupionych aplikacji i można ją dostosować do liczby licencji potrzebnych firmie. Zapytaj nas o wycenę lub więcej informacji i dowiedz się, w jaki sposób ten produkt może pomóc Twojej firmie, dzwoniąc do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.